Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст холодильника 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста холодильника 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації дробарок, дробильних агрегатів, дробильно-сортувальних установок; технологічну схему охолодження та дроблення випаленого матеріалу; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес охолодження випаленого матеріалу в холодильному барабані та дроблення його на дробарках, дробильних агрегатах та дробильно-сортувальних установках різних систем. Оглядає, очищує, запускає та зупиняє холодильний барабан, транспортерні стрічки, дробарки, дробильні агрегати та дробильно-сортувальні установки різних систем, стежить за їх роботою. Регулює положення холодильного барабану, рівномірне завантаження та зазори між робочими механізмами дробарок. Здійснює рівномірне завантаження холодильника випаленим матеріалом.