* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник стана холодного прокату 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією підручного вальцювальника стана холодного прокату 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи процесів полірування та дресирування жерсті та легованих марок сталі на дресирувальних і полірувальних станах; принцип роботи стана та автоматичного подавача; види дефектів на поверхні листів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Подає листи на підйомний стіл автоматичного подавача під час дресирування та полірування жерсті та легованих марок сталі у листах та картках на дресирувальних та полірувальних станах дуо. Стежить за роботою автоматичного подавача листів і за правильним задаванням листів у валки стана. Бере участь у налагодженні та ремонті автоматичного подавача.