Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Випробувач металу 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією випробувача металу 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації копра, тельфера, відрізних кругло пиляльних верстатів і пил, заточувальних верстатів; правила випробування колес і бандажів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Випробує колеса та бандажі під копром на удар для визначення стріли вигину. Керує лебідкою копра під час випробувань. Подає колеса та бандажі за допомогою тельфера під копер і прибирає їх після випробувань. Вирізає частину бандажа та колеса для проби. Заточує пили. Готує копер, тельфер, заточувальний верстат та інше устаткування, що обслуговується і використовується для проведення випробувань. Веде облік колес і бандажів, які пройшли випробування. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.