* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Бригадир відділення калібрування, волочіння та шліфування металу 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Спеціальна підготовка в галузі управління. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи у відділенні за професією робітника 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес калібрування, шліфування, полірування і волочіння металу; сортамент та марки сталі, що підлягають обробці; види та причини дефектів металу і методи їх усунення; будову та принцип дії волочильних, правильних, шліфувальних і полірувальних верстатів

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує роботу та веде процес калібрування, волочіння, полірування та шліфування металу відповідно до змінного графіку у разі обслуговування відділень і дільниць з широким сортаментом металу. Бере участь в складанні оперативних планів-графіків роботи відділення та агрегатів і забезпечує їх виконання. Організує своєчасне подавання металу до верстатів. Контролює якість калібрування, шліфування та волочіння металу. Бере участь у проведенні ремонтів устаткування відділення та прийманні його після ремонту.