Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник стана гарячого прокату труб 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вальцювальника стана гарячого прокату труб 5 розряду або підручного вальцювальника стана гарячого прокату труб 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: теорію прокатки труб; конструктивні особливості стана, що обслуговується, допоміжних механізмів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес прошивання зливків і заготовок різних марок сталі на прошивних станах. Веде технологічні процеси прокатки, обкатки, калібрування та редукування труб різних марок сталі та профілів на елонгаторі трубопрокатних установок з пілігримовим станом; обкатних (розкатних) станах трубопрокатних установок з автоматичним станом, станами поздовжньої прокатки; редукційних і обкатних станах; калібрувальних станах косої прокатки. Веде технологічний процес прошивання зливків і заготовок різних марок сталі на прошивних станах трубопрокатних установок з автоматичним станом, станами поздовжньої прокатки, тривалковим розкатним, безперервними станами під керівництвом вальцювальника стана гарячого прокату труб вищої кваліфікації. Веде технологічний процес прокатки труб різних марок сталі та профілів на автоматичних станах, станах поздовжньої прокатки, пілігримових, безперервних станах, тривалкових розкатних станах трубопрокатних установок під керівництвом вальцювальника стана гарячого прокату труб вищої кваліфікації. Розбирає, складає та перевалює валки. Налагоджує стан та допоміжні механізми згідно з встановленими розмірами труб та марками сталі. Виконує поточний ремонт устаткування, що обслуговується. Керує бригадою стана.