Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Бригадир бурильного відділення 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Спеціальна освіта в галузі управління. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи у відділенні за професією робітника 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виробництва бурильних труб та труб з приварними кінцями, їх оброблення та технічні умови на них; сортамент бурильних труб та властивості сталей різних марок під час їх нагрівання та обпресовування; будову та принцип роботи устаткування, печей і механізмів бурильного відділення, контрольно-вимірювальної апаратури.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує роботи та веде технологічний процес виробництва бурильних труб і труб з приварними кінцями. Забезпечує своєчасне подавання труб до агрегатів бурильного відділення та дільниці приварювання кінців труб. Контролює якість висадки кінців бурильних труб, нормалізації та приварювання кінців бурильних труб. Забезпечує відділення справним інструментом. Бере участь у заміні інструментів на пресах, заправленні подин та ремонті печей і устаткування бурильного відділення. Веде облік роботи відділення та контролює якість труб, що випускаються відділенням.