Категорія - Робітники |  Галузь - Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів
Інструкція для посади "Завантажувач-вивантажувач печей 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 21. Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів", що затверджен наказом Міненергетики України 22.12.1999 N 15-4315. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або здобуття професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за суміжною професією 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес переробки сланцю в тунельних печах; будову барабанних грохотів, тунельних печей, пневматичної системи, сигналізації, транспортних засобів на дільниці подавання вагонів із сланцем в піч; схему гідравлічної і водяної комунікації; правила обслуговування транспортного обладнання, вплив якості завантаження на кількість продукції, яка виробляється; основи слюсарної справи; інструкцію з охорони праці по професії та видах робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Завантажує сланець у вагони згідно з установленою схемою та вирівнює поверхню сланцю. Подає і виводить вагони з тунельної печі. Вивантажує напівкокс з вагонів різними перекидачами. Подає вагони під завантаження сланців. Спостерігає за щитом сигналізації. Пускає і зупиняє завантажувальне і розвантажувальне обладнання. Очищує ґрати і підґратовий простір вагонів і видувних патрубків. Виконує поточний ремонт обладнання та печі.