Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Пультівник електроплавильної печі 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією пультівника електроплавильної печі 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову систем вводу і виводу інформації керуючих обчислювальних комплексів; правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує з пульта електроживленням трансформатора, генератора та іншого устаткування, автоматичним регулятором потужності на електроплавильних печах ємкістю 100 т і більше. Керує і вводить дані у обчислювальні комплекси, які регулюють режими плавки. Контролює автоматизовану систему керування технологічним процесом плавки. Здійснює перехід з автоматичного режиму роботи на ручний і навпаки.