Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Контролер теплового господарства 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила користування тепловою енергією; правила надання населенню послуг з централізованого водо-, теплопостачання; правила та норми з охорони праці, виробничої санітарії і протипожежного захисту; чинні тарифи і порядок розрахунків з абонентами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Контролює роботу і знімає показання лічильників теплової енергії усіх систем, а також лічильників гарячого водопостачання за окремими договорами. Складає акти обстежень при відхиленні параметрів надання послуг з теплопостачання. Контролює дотримання абонентами правил користування тепловою енергією. У разі необхідності здійснює контроль за розрахунками на послуги теплопостачання та гарячого водопостачання згідно з чинними тарифами.