* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Армувальник кабельних виробів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії, призначення та застосування простих пристроїв та контрольно-вимірювальних інструментів; порядок розбирання та складання арматури; способи накладання бандажів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Армує проводи. Ріже проводи з бухт на кінці за заданою довжиною та знімає ізоляцію з кінців. Контролює довжину жил та відводів контрольно-вимірювальними приладами та усуває лишок по довжині. Заправляє на кінцях проводів петлі та накладає бандаж. Розкручує вилки (колодки), приєднує кінці проводів до контактів вилки (колодки). Розігріває масу, запиває напівмуфти масою. Закручує шурупи та зачищає напівмуфти від заливальної маси. Закріплює гвинтами замок, скоби на кришці контрольної муфти. Зафарбовує наскрізні отвори емальлаком. Набиває на контрольній муфті порядковий номер, підбирає барабани та комплектні деталі, встановлює їх на конвеєр та знімає. Підбирає обплетення за діаметром. Знімає стерліншланги з металевих прутків.