* *
Інструкція для посади "Армувальник кабельних виробів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.
Завантажити у вигляді DOC файлу MS Word

Передмова до посадової інструкції

0.1. Документ набирає в чинності з моменту затвердження.

0.2. Розробник документу: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _.

0.3. Документ узгоджений: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _.

0.4. Періодична перевірка даного документу здійснюється з інтервалом, що не перевищує 3 роки.

1. Загальні положення

1.1. Посада "Армувальник кабельних виробів 1-го розряду" відноситься до категорії "Робітники".

1.2. Кваліфікаційні вимоги - базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи. 

1.3. Знає та застосовує у діяльності:
      - принцип дії, призначення та застосування простих пристроїв та контрольно-вимірювальних інструментів;
      - порядок розбирання та складання арматури;
      - способи накладання бандажів.

1.4. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду призначається на посаду та звільняється з посади наказом по організації (підприємству/організації).

1.5. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду підпорядковується безпосередньо _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ .

1.6. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду керує роботою _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ .

1.7. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду під час відсутності, заміщається особою, призначеною в установленому порядку, яка набуває відповідних прав і несе відповідальність за належне виконання покладених на нього обов'язків.

2. Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки

2.1. Армує проводи.

2.2. Ріже проводи з бухт на кінці за заданою довжиною та знімає ізоляцію з кінців.

2.3. Контролює довжину жил та відводів контрольно-вимірювальними приладами та усуває лишок по довжині.

2.4. Заправляє на кінцях проводів петлі та накладає бандаж.

2.5. Розкручує вилки (колодки), приєднує кінці проводів до контактів вилки (колодки).

2.6. Розігріває масу, запиває напівмуфти масою.

2.7. Закручує шурупи та зачищає напівмуфти від заливальної маси.

2.8. Закріплює гвинтами замок, скоби на кришці контрольної муфти.

2.9. Зафарбовує наскрізні отвори емальлаком.

2.10. Набиває на контрольній муфті порядковий номер, підбирає барабани та комплектні деталі, встановлює їх на конвеєр та знімає.

2.11. Підбирає обплетення за діаметром.

2.12. Знімає стерліншланги з металевих прутків.

2.13. Знає, розуміє і застосовує діючі нормативні документи, що стосуються його діяльності.

2.14. Знає і виконує вимоги нормативних актів про охорону праці та навколишнього середовища, дотримується норм, методів і прийомів безпечного виконання робіт.

3. Права

3.1. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду має право вживати дії для запобігання та усунення випадків будь-яких порушень або невідповідностей.

3.2. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду має право отримувати всі передбачені законодавством соціальні гарантії.

3.3. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду має право вимагати сприяння у виконанні своїх посадових обов'язків і здійсненні прав.

3.4. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду має право вимагати створення організаційно-технічних умов, необхідних для виконання посадових обов'язків та надання необхідного обладнання та інвентарю.

3.5. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду має право знайомитися з проектами документів, що стосуються його діяльності.

3.6. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду має право запитувати і отримувати документи, матеріали та інформацію, необхідні для виконання своїх посадових обов'язків і розпоряджень керівництва.

3.7. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду має право підвищувати свою професійну кваліфікацію.

3.8. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду має право повідомляти про виявлені в процесі своєї діяльності порушення і невідповідності і вносити пропозиції щодо їх усунення.

3.9. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду має право ознайомлюватися з документами, що визначають права та обов'язки за займаною посадою, критерії оцінки якості виконання посадових обов'язків.

4. Відповідальність

4.1. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду несе відповідальність за невиконання або несвоєчасне виконання покладених цією посадовою інструкцією обов`язків та (або) невикористання наданих прав.

4.2. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду несе відповідальність за недотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

4.3. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду несе відповідальність за розголошення інформації про організацію (підприємство/установу), що відноситься до комерційної таємниці.

4.4. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду несе відповідальність за невиконання або неналежне виконання вимог внутрішніх нормативних документів організації (підприємства/установи) та законних розпоряджень керівництва.

4.5. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду несе відповідальність за правопорушення, скоєні в процесі своєї діяльності, в межах, встановлених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством.

4.6. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду несе відповідальність за завдання матеріального збитку організації (підприємству/установі) в межах, встановлених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством.

4.7. Армувальник кабельних виробів 1-го розряду несе відповідальність за неправомірне використання наданих службових повноважень, а також використання їх в особистих цілях.