Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Сортувальник електровугільних виробів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією сортувальника електровугільних виробів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи сортування виробів після механічного оброблення та пресування; види механічного оброблення виробів; призначення та правила користування контрольно-вимірювальними інструментами; види браку після механічного оброблення та пресування виробів; найменування та марки виробів; Державні стандарти та технічні умови на готові вироби; основи знань про допуски.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сортує електровугільні вироби після механічного оброблення та пресування за марками, розмірами та зовнішнім виглядом (тріщини, пошли, раковини). Готує вимірювальний інструмент та креслення. Веде облік придатних та забракованих виробів.