* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник віджимання 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему виробництва; фізико-хімічні та технологічні властивості продуктів, що віджимаються; види браку; будову та принцип роботи устаткування; параметри технологічного режиму та правила регулювання процесу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес віджимання перев'язувальних матеріалів або куличів у виробництві віскозних текстильних ниток. Завантажує куличі в центрифугу та вивантажує їх розпресовує прес-візки у процесі обслуговування центрифуг обробного агрегата возового типу. Транспортує прес-візки з куличами на пересувній платформі до механізму розпресовки. Транспортує порожні візки, пересувну платформу. Формує сирий продукт в полотнищах або мішках фільтрувальної тканини, завантажує пакети в прес. Готує устаткування до ремонту.