* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник перероблення відходів хімічного виробництва 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: суть технологічного процесу перероблення відходів хімічного виробництва; основні фізико-хімічні властивості сировини та напівфабрикатів та вимоги до них; принцип роботи апаратів, які обслуговуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес перероблення відходів хімічного виробництва під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Готує та завантажує сировину, вивантажує продукт. Чистить апарати. Готує устаткування до ремонту.