* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Акумуляторник автотранспортних засобів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні відомості про будову акумуляторних батарей; найменування основних матеріалів і реактивів акумуляторного виробництва; правила зберігання кислот, лугів та поводження з ними; найменування та призначення найбільш розповсюджених простих інструментів, пристосувань.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує акумулятори до ремонту та заряджання. Розбирає акумуляторні посудини, очищує, знежирює, промиває та протирає їх. Готує дистильовану воду. Переміщує в межах робочого місця у посудинах реактиви з кислотою, лугами, електролітом та дистильованою водою.

Приклади робіт
Акумулятори - знімання з автомобіля, встановлення та закріплення. Батарея акумуляторна - миття і очищення. Електроліт - злиття.