* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Агент з доставки замовлених квитків", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: інструкції, нормативні та інші керівні матеріали, що стосуються правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту; правила перевезень пасажирів автомобільним транспортом; форми проїзних та інших необхідних для роботи документів; порядок розташування місць у автобусах; тарифи на перевезення пасажирів та багажу і пільги, що надаються окремим категоріям громадян; порядок збереження коштів, проїзних та інших документів; план населеного пункту; положення про матеріальну відповідальність; порядок складання звітності.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Отримує від квиткового касира проїзні документи (квитки, посадочні талони). Звіряє відповідність проїзних документів вимогам замовлення про день і час відправлення автобуса, про його номер, пункт відправлення і призначення та доставляє проїзні та інші документи замовнику. Отримує кошти за вказані документи, доставку та попередність замовлення. Здає касиру кошти та документи, які не вручені замовникам. Веде облік доставлених документів і отриманих коштів, забезпечує їхнє збереження.