Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Річковий транспорт'
Інструкція для посади "Касир багажний на водному транспорті", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67. Водний транспорт. Розділ "Річковий транспорт". Станом на 10.05.2005 рік", що затверджен наказом Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" 15.07.1998 р. N 99. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Касир багажний I категорії: повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Стаж роботи на посаді касира багажного II категорії - не менше 3 років. Касир багажний II категорії: повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: порядок виконання роботи багажного відділення; тарифні керівництва, форми провізних документів; схему відповідної транспортної мережі; основні маршрути прямування транспорту; міжнародні та внутрішні пасажирські тарифи; правила перевезення багажу; правила експлуатації друкарських та обчислювальних машин; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Оформлює квитанції та дорожні відомості на перевезення багажу, вантажобагажу та пошти. Визначає суму провізного сплачування і здійснює розрахунки з пасажирами за перевезення та збереження багажу та вантажобагажу. Встановлює розміри перерахування з безготівкового рахунка за перевезення пошти для підприємств міністерства зв'язку, веде книги обліку приймання для відправлення, прибуття та видачі багажу, вантажобагажу та пошти. Складає касовий звіт. Здає гроші й чеки на сплату перевезень багажу та вантажобагажу. Забезпечує збереження грошових коштів, квитанцій, дорожних відомостей та чеків. Вносить у тарифні керівництва зміни, що виникають внаслідок прийнятих відповідними органами рішень.