Інструкція для посади "Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.
Завантажити у вигляді DOC файлу MS Word

Передмова

0.1. Документ набирає в чинності з моменту затвердження.

0.2. Розробник документу: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _.

0.3. Документ узгоджений: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _.

0.4. Періодична перевірка даного документу здійснюється з інтервалом, що не перевищує 3 роки.

1. Загальні положення

1.1. Посада "Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду" відноситься до категорії "Робітники".

1.2. Кваліфікаційні вимоги - повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією оббивальника 2 розряду - не менше 1 року. 

1.3. Знає та застосовує у діяльності:
      - типи та конструкцію крісел для сидіння (салонних та кабінних), що встановлюються на автомобілях;
      - асортимент, властивості, якість та призначення різних оббивних матеріалів;
      - будову універсальних та спеціальних пристроїв, оббивних інструментів;
      - будову і способи налагодження швейних машин;
      - способи усунення дефектів на оббивних матеріалах.

1.4. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду призначається на посаду та звільняється з посади наказом по організації (підприємству/організації).

1.5. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду підпорядковується безпосередньо _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ .

1.6. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду керує роботою _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ .

1.7. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду під час відсутності, заміщається особою, призначеною в установленому порядку, яка набуває відповідних прав і несе відповідальність за належне виконання покладених на нього обов'язків.

2. Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки

2.1. Виконує складні роботи з оббивання твердих та напівм'яких сидінь, спинок крісел автомобілів простої та середньої складності.

2.2. Ремонтує і реставрує елементи оббивок кабін та салонів автомобілів, які покриті малоцінними матеріалами.

2.3. Виготовляє драпіровки, завіси, штори на швейних машинках.

2.4. Виготовляє і оббиває стелі.

2.5. Виготовляє за кресленнями та ескізами складні викрійки, шаблони та трафарети.

2.6. Налагоджує швейні машини всіх систем.

2.7. Знає, розуміє і застосовує діючі нормативні документи, що стосуються його діяльності.

2.8. Знає і виконує вимоги нормативних актів про охорону праці та навколишнього середовища, дотримується норм, методів і прийомів безпечного виконання робіт.

3. Права

3.1. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду має право вживати дії для запобігання та усунення випадків будь-яких порушень або невідповідностей.

3.2. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду має право отримувати всі передбачені законодавством соціальні гарантії.

3.3. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду має право вимагати сприяння у виконанні своїх посадових обов'язків і здійсненні прав.

3.4. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду має право вимагати створення організаційно-технічних умов, необхідних для виконання посадових обов'язків та надання необхідного обладнання та інвентарю.

3.5. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду має право знайомитися з проектами документів, що стосуються його діяльності.

3.6. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду має право запитувати і отримувати документи, матеріали та інформацію, необхідні для виконання своїх посадових обов'язків і розпоряджень керівництва.

3.7. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду має право підвищувати свою професійну кваліфікацію.

3.8. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду має право повідомляти про виявлені в процесі своєї діяльності порушення і невідповідності і вносити пропозиції щодо їх усунення.

3.9. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду має право ознайомлюватися з документами, що визначають права та обов'язки за займаною посадою, критерії оцінки якості виконання посадових обов'язків.

4. Відповідальність

4.1. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду несе відповідальність за невиконання або несвоєчасне виконання покладених цією посадовою інструкцією обов`язків та (або) невикористання наданих прав.

4.2. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду несе відповідальність за недотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

4.3. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду несе відповідальність за розголошення інформації про організацію (підприємство/установу), що відноситься до комерційної таємниці.

4.4. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду несе відповідальність за невиконання або неналежне виконання вимог внутрішніх нормативних документів організації (підприємства/установи) та законних розпоряджень керівництва.

4.5. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду несе відповідальність за правопорушення, скоєні в процесі своєї діяльності, в межах, встановлених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством.

4.6. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду несе відповідальність за завдання матеріального збитку організації (підприємству/установі) в межах, встановлених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством.

4.7. Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду несе відповідальність за неправомірне використання наданих службових повноважень, а також використання їх в особистих цілях.

5. Приклади робіт

5.1. Двері автомобільні - оббивка.

5.2. Стеля кабіни, салону автомобільних транспортних засобів - виготовлення та оббивка.

5.3. Тенти брезентові - ремонт.

5.4. Чохли дерматинові на сидіння, спинки та підголівники крісел автомобільних транспортних засобів - виготовлення.