Категорія - Фахівці |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Технік з планування та обліку II категорії", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією техніка з планування та обліку - не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: положення, інструкції щодо планування та обліку електроенергії; правила обліку електроенергії, схему фідерів та районів живлення, методи підрахунку витрат електроенергії на ненормовані види витрат; правила технічної експлуатації трамваїв і тролейбусів; основи наукової організації праці; основи економіки; основи трудового законодавства, правила і норми охорони праці та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде облік витрат електроенергії на роботу рухомого складу та інші потреби. Бере участь у плануванні технічного обслуговування рухомого складу. Приймає документацію, перевіряє правильність записів про витрати електроенергії. Здійснює контроль за реалізацією у службах, цехах, майстернях виділених енергогосподарством лімітів електроенергії, заповнює журнал обліку. Складає звітні документи за установленою формою і підбирає матеріал для підготовки різних довідок про виробничо-господарську діяльність підприємства, опрацьовує показники використання лімітів електроенергії.