Warning: mysql_pconnect(): MySQL server has gone away in /home/uh269554/domains/borovik.com/public_html/geo/check_geobase.php on line 14 Інструктор-методист з фізичної культури та спорту


 Категорія - Фахівці |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Інструктор-методист з фізичної культури та спорту", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження керівних організацій; методичні, нормативні та інші керівні матеріали з питань фізкультурно-оздоровчої роботи, форми і методи її організації; основи педагогіки і психології; основи трудового законодавства; норми та правила з охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Забезпечує на підприємстві (в організації) проведення масової фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи. Розробляє і вживає заходів з пропаганди здорового способу життя. Сприяє і проводить на підприємстві (в організації) фізкультурно-оздоровчі заходи, які передбачено Комплексною програмою "Фізичне виховання - здоров'я нації", планами соціально-економічного розвитку трудових колективів та колективними договорами. Організовує і проводить огляди, конкурси та інші заходи на кращу постановку фізкультурно-оздоровчої і профілактичної роботи з урахуванням умов праці. Рекомендує комплексні вправи, які сприяють поновленню працездатності. Проводить навчально-тренувальну роботу у фізкультурно-оздоровчих групах і спортивних секціях. Організовує проведення консультацій для тих, хто займається фізичною культурою.