Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Комплектувальник моделей 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією комплектувальника моделей 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: складові частини моделей, стрижневих ящиків та шаблонів, які входять до комплекту; правила укладання та транспортування моделей, стрижневих ящиків і шаблонів; будову, призначення та умови застосування складних і точних контрольно-вимірювальних приладів; правила видавання та приймання моделей, стрижневих ящиків та шаблонів на складах і робочих місцях; модельне діло у межах роботи, яку виконує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Комплектує особливо складні і великі моделі, стрижневі ящики та стрижні з числом від'ємних частин понад чотири та перевіряє їх розміри за кресленнями та ескізами. Веде облік з комплектування моделей. Відбирає для ремонту моделі, стрижневі ящики і шаблони.