Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Заварник пасти 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією заварника пасти 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії конвеєрних установок і спеціальних пристроїв; склад, властивості та призначення паст, які заварює; вимоги до елементів до заварювання паст та після; правила користування контрольно-вимірювальними приладами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Заварює пасти для елементів у конвеєрних установках різної конструкції. Укладає елементи в спеціальні касети та завантажує в заварювальні установки. Регулює рівень води та температуру за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Перевіряє правильність центрації агломератів. Виявляє несправності в роботі заварювальних установок та усуває їх.