Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Доводжувач вугільних шайб 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, правила налагодження та користування спеціальними пристроями та контрольно-вимірювальними інструментами; призначення та правила вибору шліфувального полотна; способи доведення шайб; технічні вимоги на готові вироби; квалітети та параметри шорсткості.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує двостороннє доведення вугільних шайб за паралельністю товщини шайб на чавунній притиральній плиті з використанням спеціальних пристроїв. Підбирає шліфувальні оправи. Перевіряє на паралельність та глибину протилежних по діаметру сторін оправи. Контролює зовнішній вигляд та точність оброблення шайб за допомогою контрольно-вимірювального інструменту. Налагоджує пристрої та інструмент.