Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Регулювальник-градуювальник електровимірювальних приладів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, призначення та принцип дії вузлів та механізмів приладів, які регулює; будову простих регулювальних та градуювальних установок та правила користування ними; основні властивості струмопровідних та ізоляційних матеріалів; способи вимірювання опорів у різних ланках кола; основи знань про систему допусків та посадок; основні правила електробезпеки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Градуює шкали електровимірювальних приладів класу 1,5 та менше на спеціальних градуювальних установках. Електричне та механічне регулювання та настроювання електровимірювальних приладів на настроєних спеціальних установках. Складає та розбирає прості схеми, випробовує опір та ізоляцію.