Warning: mysql_pconnect(): MySQL server has gone away in /home/uh269554/domains/borovik.com/public_html/geo/check_geobase.php on line 14 Апаратник карбонізації 3-го розряду


 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник карбонізації 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему виробництва; будову, принцип роботи основного і допоміжного устаткування на дільниці, яка обслуговується; вимоги до сировини та готової продукції; правила відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес карбонізації під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Бере участь у підготовці розчинів, завантаженні компонентів в реакційні апарати. Вивантажує готовий продукт. Чистить устаткування Відбирає проби. Обслуговує реакційні апарати. Готує устаткування до ремонту.