Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Моторист поворотного круга 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову поворотного круга та його механізмів; правила встановлення локомотивів на поворотній фермі круга; правила змащування частин, що труться; правила догляду за пристроями і механізмами поворотного круга; режим роботи електродвигунів; установлену сигналізацію під час роботи круга.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує поворотним кругом, який обладнаний електричним, пневматичним або ручним приводом з обсягом робіт до 70 локомотивів за добу. Регулює встановлення локомотива на поворотній фермі круга. Обслуговує, утримує в справному стані та доглядає за обладнанням поворотного круга. Регулює та випробовує круг, який обслуговується. Здійснює складання та монтаж установлених у кабіні керування пускачів та кнопкових вимикачів. Чистить та змащує частини поворотного круга, які труться.