Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник приготування кам'яновугільного лаку 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виробництва кам'яновугільного лаку; вимоги державних стандартів до сировини та готової продукції; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; схему комунікації трубопроводів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес приготування кам'яновугільного лаку. Приймає лак з термоцистерн у реактор. Готує сировину для завантаження в мішалку. Відбирає проби для попередніх та остаточних аналізів. Видає готову продукцію на склад. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.