Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Заготівник чайних ящиків 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією заготівника чайних ящиків 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: державні стандарти на ящики і пакети-вкладні для готової продукції; будову, принцип дії та правила технічної експлуатації цвяхозабивних та інших обслуговуваних верстатів; правила догляду за ними, способи виготовлення пакетів-вкладнів; правила обковування ящиків сталевою стрічкою; способи виявлення та усунення несправностей в роботі обслуговуваного устаткування; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє чайні ящики і пакети-вкладні. Підбирає та ріже на циркулярних пилках фанеру та планки. Обробляє планки і дошки на стругальному верстаті. Ріже папір, фольгу, підпергаментний папір для виготовлення пакета-вкладня. Ріже дріт і сталеву стрічку за встановленими розмірами. Складає та обковує ящики. Періодично чистить, змащує і точить різальні інструменти. Чистить, змащує та усуває несправності в роботі пневмопістолетів, цвяхозабивних, прошивних та інших обслуговуваних верстатів.