Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Візник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила поводження з кіньми та догляду за ними; ветеринарний мінімум; правила вуличного руху і розташування вулиць; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує конем, запряженим у легкий візок для перевезення людей. Запрягає та розпрягає коней. Утримує чистими й неушкодженими обслуговуваний екіпаж та збрую: чистить, миє, змащує їх. Здійснює дрібний ремонт. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.