Категорія - Керівники |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Віце-президент федерації виду спорту", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи у сфері фізичної культури і спорту за професіями керівників нижчого рівня - не менше 5 років.

Знає та застосовує у діяльності: стан розвитку виду спорту у країні і світі; чинне законодавство України; статути та інші документи, що регламентують діяльність національної та міжнародних федерацій (асоціацій) зі свого виду спорту; державну мову.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує роботою федерації за напрямами відповідно до положень статуту федерації, рішень конференції і доручень президента федерації, у разі відсутності - виконує його обов'язки. За напрямами своєї роботи віце-президент діє за дорученням від імені федерації, що підписується президентом відповідної федерації.