Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії
Інструкція для посади "Ремонтувальник полімеризаційного інвентарю 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 20. Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією ремонтувальника полімеризаційного інвентарю 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову правильної машини і печей випалювання; правила поводження з кислотою та лугом; основи слюсарних та котельних робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Випалює листи в печі, вивантажує з печі і транспортує до правильної машини. Править листи на правильній машині. Регулює зазори між валками. Складає розчини кислоти і лугу. Протравлює листи та чистить їх після протравлення. Веде облік оброблених листів.