Категорія - Фахівці |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Технік з автоматизованих систем льотного контролю II категорії", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за професією техніка з автоматизованих систем льотного контролю - не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: Повітряний кодекс України, експлуатаційну, нормативну документацію з питань організації та проведення льотних перевірок, параметри обладнання, які характеризують справність, працездатність та якість обслуговування авіаційної техніки; правила експлуатації обладнання систем контролю та траєкторних вимірів, особливості експлуатації обладнання повітряного судна-лабораторії у різні періоди навігації.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує та забезпечує якість технічного обслуговування автоматизованих систем льотного контролю. Виконує роботи з технічного обслуговування авіаційної техніки. Виконує демонтажно-монтажні роботи з зміною частин, вузлів та деталей. Виконує перевірки працездатності та якості функціональних систем, а також виконання робіт з буксирування повітряних суден. Визначає технічний стан обладнання автоматизованих систем льотного контролю, причини виявлених відмов та несправностей, усуває несправності. Оформлює технічну документацію на виконану роботу. Утримує в належному стані та постійній справності обладнання автоматизованих систем льотного контролю. Забезпечує зберігання інструменту та приладів. Оперативно доповідає про усі відмови та несправності обладнання автоматизованих систем льотного контролю. Забезпечує організацію охорони повітряних суден на стоянці, правильне оформлення приймання-передавання його службі охорони.