Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Ізолювальник труб на лінії 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією ізолювальника труб на лінії 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструктивні особливості та технічні характеристики всього устаткування лінії захисної ізоляції труб; правила налагодження устаткування на заданий діаметр труб і задані технологічні режими; види дефектів захисного покриття, способи їх запобігання та усунення; кінематичні схеми автоматики та блокування устаткування всієї лінії; вимоги до якості матеріалів, які використовуються для захисного покриття труб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес нанесення антикорозійного поліетиленового покриття на нагріту поверхню сталевих труб різного діаметра на напівавтоматичній лінії захисної ізоляції труб з центрального пульта керування. Налагоджує устаткування лінії ізоляції на заданий діаметр труб. Готує лінії до роботи. Регулює технологічні режими всього устаткування лінії. Налагоджує роботу гусеничного штовхача, регулює головку екструдера за висотою та заданим вакуумом у камері, температурний режим за зонами екструдерів. Регулює надходження гранул поліетилену в екструдер, повільне ступінчате охолодження покриття. Контролює та регулює товщину основного та підклеювального шарів. Налагоджує та забезпечує безперервну роботу дефектовідмітчика. Контролює якість нанесення покриття. Пускає та зупиняє лінію захисної ізоляції труб.