Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Електромонтер з обслуговування перетворювальних пристроїв VII група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера з обслуговування перетворювальних пристроїв VI групи кваліфікації - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила та схеми перевірки тиристорних блоків та модулів; схему й будову систем імпульсно-фазового керування, що входять до складу модуля шаф керування, захисту й сигналізації (ШКЗіС); будову логічних та інтегральних елементів; принципові схеми перетворювальних пристроїв; теоретичні основи електротехніки та промислової електроніки в розширеному обсязі.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує особливо складні роботи з випробувань, налагодження та обслуговування перетворювального устаткування, замінює елементи систем керування та захисту. Проводить випробування тиристорних блоків підвищеною напругою. Здійснює фазування системи керування БТ. Перевіряє і настроює схеми, що містять логічні та інтегральні елементи. Проводить ремонт і налагодження шаф керування, захисту.