Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Машиніст берегових насосних станцій IV група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією машиніста берегових насосних станцій III групи кваліфікації - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи, будову насосів і грат водоприймачів; схеми всмоктувальних та нагнітальних трубопроводів і регулювальних пристроїв; розташування і призначення засобів вимірювання та арматури; основні знання з гідравліки і механіки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує і забезпечує надійну роботу берегових насосних станцій, обладнаних відцентровими та осьовими насосами потужністю понад 3000 кВт. Веде контроль за тиском циркуляційної води, температурою і змащенням підшипників, роботою насосів і електродвигунів, станом грат водоприймачів та гідротехнічних споруд. Проводить пуск, зупинку й випробовування насосів. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування. Ліквідує аварійні ситуації.