* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Механік з обслуговування звукової техніки 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією механіка з обслуговування звукової техніки 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: елементарні знання з електротехніки, радіотехніки; блок-схему пульту; призначення вузлів і органів регулювання режисерського пульту; типи мікрофонів, їх увімкнення; призначення з'єднувальних шлангів, елементарні основи магнітного запису; правила експлуатації, збереження і транспортування звукотехнічного обладнання; призначення і правила користування вимірювальними приладами та інструментами, що застосовуються в роботі; правила трудового розпорядку; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує звукозаписуюче обладнання на знімальному майданчику в павільйоні, на натурі, під час озвучення в тонательє одноканальних фільмів. Вмикає джерела живлення мікшерського пульту, мікрофонів. Підготовлює до зйомки мікрофонне обладнання (мікрофони, мікрофонні вудлища, мікрофонні стійки). Робить нескладне панорамування (роботу з одним мікрофоном під час зйомок крупних планів).