Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Налагоджувальник устаткування у виробництві металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією налагоджувальника устаткування у виробництві металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, конструкцію та взаємодію механізмів і вузлів металоткацьких верстатів усіх типів; особливості налагодження сіткових полотен за сортами, номерами та видами переплетіння; технічні характеристики сіток, властивості металів та синтетичних матеріалів, що застосовуються під час виробництва сіток; технологію навивання основи, пробирання та ткацтва сіток згідно з нормативно-технічною документацією і державними стандартами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує та регулює металоткацькі верстати і полотно сітки, установлює та контролює щільність сітки за утоком за допомогою лупи на верстатах шириною понад 5 м, що виробляють комбіновані, кручені, підкладочні сітки усіх номерів; сітки з синтетичних матеріалів різної ширини; потрійні сітки, одинарні сітки: всіх номерів на верстатах шириною від 3,5 м, номерів 36 та більше шириною 2 м; номерів 32 та більше шириною 3 м; комбіновані та кручені сітки від номера 16 та більше шириною 4 м. Виконує розрахунки, зв'язані з набором галев на ремізи та виробленням сітки згідно з нормативно-технологічною документацією. Керує та інструктує робітників, що зайняті обслуговуванням металоткацьких верстатів.