* *

 Категорія - Професіонали |  Галузь - Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність
Інструкція для посади "Артист, що веде концерт, вищої категорії", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84. Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 04.02.2000 N 32. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста, що веде концерт, I категорії не менше 3 років. Бездоганна професійна майстерність, висока внутрішня культура, яскрава творча індивідуальність; вільне спілкування з глядацькою аудиторією, імпровізаційна форма ведення концертної програми; широке визнання глядачів.

Знає та застосовує у діяльності: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; основи акторської майстерності, сценічного руху і техніки мови; основний та поточний репертуар; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Самостійно або за допомогою спеціалістів забезпечує підготовчу роботу та безпосереднє ведення концертних програм як на стаціонарі, так і на гастролях. Бере участь у різноманітних формах концертної діяльності. Постійно працює над підвищенням професійної виконавської майстерності та оновленням репертуару.