* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Водій самохідних механізмів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію, вантажопідйомність, основні експлуатаційні дані самохідних механізмів; правила водіння і правила подавання до літака самохідних механізмів; правила та інструкції з безпечного переміщення по аеродрому і привокзальній території; терміни і способи зарядження акумуляторів; правила кріплення, укладання багажу і ручної поклажі.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Згідно з графіком прильоту і вильоту, подає до літаків і прибирає від них самохідні трапи. Доставляє на самохідних механізмах багаж і ручну поклажу пасажирів. Навантажує та розвантажує багаж і ручну поклажу на самохідні механізми. Проводить зовнішній огляд самохідних механізмів. Перевіряє зарядку акумуляторів, роботу гальм, домкратів тощо і повідомляє про виявлені недоліки старшій посадовій особі. Виконує дрібний ремонт та утримує в належному стані самохідні механізми, що експлуатуються.