Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оператор установки безтарного зберігання сировини 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічні процеси виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів; рецептури на вироби, що виготовляються; норми витрат сировини; умови зберігання та транспортування основної та додаткової сировини; державні стандарти на сировину; методи оцінки якості сировини; будову всіх механізмів та приладів установки безтарного зберігання та транспортування сировини; схеми комунікацій руху різних видів сировини.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Приймає, зберігає, транспортує і підготовлює до виробництва борошно, цукор та інші види сировини до 10 т за зміну. Приймає сировину з автоборошновоза з пульта дистанційного керування. Контролює і спостерігає за рухом сировини у відповідні силоси або інші місткості і на виробництво. Періодично вмикає устаткування борошняних ліній у роботу для подавання у виробництво окремих сортів борошна. Регулює режим роботи дозаторів для забезпечення заданих співвідношень борошна різних сортів та інших видів сировини. Веде облік необхідної кількості сировини для забезпечення безперебійного виробничого процесу випікання хліба та іншої продукції. Веде облік борошна, цукру й інших видів сировини за сортами.