Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Машиніст закупорювальних машин 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи обслуговуваних закупорювальних машин; асортиментні знаки на консервних банках; вимоги до якості закупорених банок; розміри банок і кришок; розміри роликів закупорювальних автоматів; правила санітарної обробки устаткування; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес закупорювання наповнених фруктами та овочами банок на автоматичних закупорювальних машинах продуктивністю до 50 банок/хв. Завантажує кришки в магазин закупорювальних машин. Набирає маркувальні знаки. Контролює якість закупорювання періодичною перевіркою. Накриває банки кришками. Налагоджує закупорювальні машини. Чистить і змащує їх. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.