Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Ексгаустерувальник банок з консервами 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи і призначення ексгаустера та контрольно-вимірювальних приладів; температурний режим і вимоги до якості готової продукції; способи виявлення й усунення несправностей у роботі ексгаустера; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес видалення повітря з банок з консервами за допомогою ексгаустера. Наповнює ексгаустер водою. Регулює подавання пари і додержує установленого температурного режиму, який забезпечує якість готової продукції, за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Вилучає з ексгаустера деформовані банки. Виявляє і усуває дрібні несправності в роботі ексгаустера, чистить і змащує його. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.