* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво лаку та фарб
Інструкція для посади "Апаратник приготування замісів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 28. Виробництво лаку та фарб", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: суть технологічного процесу; технологічну схему дільниці, яка обслуговується; призначення та принцип роботи основного та допоміжного устаткування; будову та правила експлуатації вантажопідйомних та транспортних механізмів; правила пуску та зупинки устаткування; правила відбору проб; основні та органолептичні властивості сировини, яка застосовується.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде окремі операції технологічного процесу приготування замісів пігментів зі зв'язуючими в замішувальних машинах різних конструкцій під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Доставляє сировину вручну на візках або з використанням транспортної та вантажопідйомної техніки. Розтарює сировину. Завантажує окремі компоненти в замішувальні машини. Відбирає проби. Доставляє готовий заміс до диспергуючого устаткування. Періодично чистить та промиває устаткування, повітроводи.