Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Завантажувач-вивантажувач печей випалу та графітації 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу робота або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією завантажувача-вивантажувача печей випалу та графітації 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії електричних муфельних печей; правила укладання та пересипання виробів; основні властивості виробів до та після випалу; вимоги до випалених виробів за розмірною частиною та усадкою; дефекти виробів у разі неправильного їх укладання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Завантажує та вивантажує метало керамічні, металографітові та електровугільні вироби та напівфабрикати в електричні муфельні печі випалу. Укладає вироби та напівфабрикати у тиглі з ущільненням засипкою. Установлює тиглі на подпечі, виймає та знімає тиглі. Розпаковує та вибирає вироби.