* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник мокрої класифікації 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему виробництва; параметри технологічного режиму, фізико-хімічні основи і суть технологічного процесу; фізико-хімічні і технологічні властивості суспензій, коагуляторів та готової продукції; будову, принцип роботи основного та допоміжного устаткування; схему комунікацій; правила здавання устаткування в ремонт та приймання з ремонту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес розділення продуктів на фракції за розміром зерен відстоюванням суспензій цих продуктів. Готує суспензії до процесу фракціонування. Приймає матеріали з відділення попереднього подрібнення і відділення колоїдного помелу. Розбавляє, усереднює перемішуванням та стабілізує суспензії. Завантажує класифікатори. Розділяє суспензії на фракції відстоюванням або за допомогою сепаруючих та відстійних центрифуг. Стежить за однорідністю, температурою суспензії. Обслуговує класифікатори, сепаруючі, відстійні та фільтруючі центрифуги, збірники, насоси, компресори, комунікації, арматуру. Готує устаткування до ремонту, приймає з ремонту.