Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему обслуговування тепличних блоків; принцип дії технологічного обладнання систем опалення, вентиляції, поливання, дренажу, стерилізації, підживлення і оброблення отрутохімікатами; призначення і умови застосування простих і середньої складності контрольно-вимірювальних приладів; вимоги до технологічних режимів залежно від культури, що вирощується.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує технічні блоки площею до 6 гектарів, які отримують теплову енергію зі сторони і мають автоматичне або ручне регулювання технологічних режимів. Регулює, контролює роботу, підтримує задані технологічні режими в теплицях за допомогою обладнання систем опалення, вентиляції, поливання, дренажу, стерилізації, підживлення і оброблення отрутохімікатами за показаннями контрольно-вимірювальних приладів і результатами аналізів. Бере участь у планово-запобіжному ремонті обладнання, яке обслуговується. Веде змінну оперативну документацію.