Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора технологічного устаткування у спорудах захищеного ґрунту 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову теплотехнічного і санітарно-технічного обладнання; конструктивні особливості контрольно-вимірювальних приладів і механізмів автоматичного регулювання технологічних режимів; теплотворну здатність і фізичні властивості палива; елементи паливного балансу котлів; правила визначення коефіцієнта корисної дії котельної установки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує тепличні блоки площею 6 і більше гектарів за наявності вбудованих автоматизованих котелень з водогрійними та паровими котлами різних систем і сумарною продуктивністю понад 40 Гкал/г з автоматичним регулюванням технологічних режимів. Організовує роботу операторів нижчої кваліфікації і керує робітниками, які виконують профілактичні роботи. Перевіряє якість режиму технологічного обладнання і механізмів.