Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор установки для зневоднення осаду 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову механізмів і споруд, що обслуговуються; технологію зневоднення осаду, характеристики сировини і реагентів; режим роботи механізмів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує установки для зневоднення осаду потужністю до 200 тис.куб.м на добу. Наглядає за змішувачами вертикальними і йоржевими, насосним обладнанням для промивання фільтрів за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Замінює і ремонтує фільтрувальну тканину. Обслуговує вакуум-насоси для відкачування фільтрів, забезпечує заданий технологічний режим їх роботи. Обслуговує механізми для транспортування зневодненого осаду. Бере участь у поточному і профілактичному ремонтах механізмів.