Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор дистанційного пульта керування у водопровідно-каналізаційному господарстві 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора дистанційного пульта керування у водопровідно-каналізаційному господарстві 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову технологічного обладнання і споруд, які обслуговуються; принцип дії і значення показань контрольно-вимірювальних приладів; технологічну схему споруд; послідовність і правила оперативних перемикань; режим роботи обладнання і споруд; правила експлуатації електроапаратури.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує водопровідно-каналізаційні споруди потужністю понад 300 до 500 тис.куб.м на добу з пульта дистанційно-автоматичного керування. Усуває дрібні несправності сигнальних пристроїв: клем, лампочок, контактів тощо.