Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Дверевий 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією дверевого 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес коксування в шамотних коксових печах; будову, принцип роботи коксових шамотних печей, лебідки; графік видавання коксу; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує дверезнімальною лебідкою та іншими механізмами знімання та установлення дверей на коксових шамотних печах. Очищує вушка та головки дверей від глини. Змащує механізми. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь у його ремонті.